EEEFK1V221FP Panasonic
EEEFK1V221FP Images
Please contact us for more photos of EEEFK1V221FP
Part Number EEEFK1V221FP
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP ALUM 220UF 35V 20% SMD