| Part Number | ELL4LG220MA |
|---|---|
| Manufacturer | Panasonic |
| Quantity in stock | 748610 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Ind Choke Coil Shielded 22uH 20% 100KHz 640mA 1515 Embossed Carrier T R |
| Category | Inductor |
| Family | Inductor Surface Mount |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | ELL4LG220MA |
| Datasheet download |
| Part Number | ELL4LG220MA |
|---|---|
| Tolerance | 20 % |
| Rad Hard | No |
| Max Processing Temp | 260 |
| Test Frequency | 100 kHz |
| Package/Case | 1515 |
| Product Dimensions | 4 x 4 x 1.8 mm |
| Lead Finish | Tin |
| Protection Style | Shielded |
| Product Depth | 4 mm |
| Product Height | 1.8 mm |
| Product Length | 4 mm |
| Replacement Part Number | PART-ELL4LG220MA |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
EMTEK | Ind Common Mode Filter Shielded 90Ohm 25% 100MHz 400mA 0805 T R Download PDF datasheet for CMF2012F-900-2P-T.pdf |
|
Eaton | Ind High Current Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Powdered Iron 8A T R Download PDF datasheet for HCM0703-2R2-R.pdf |
|
Murata Manufacturing | Ind Chip Bead 120Ohm 25% 100MHz Ferrite 500mA 0603 Paper T R Download PDF datasheet for BLM18AG121SN1D.pdf |
|
Sumida | Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 1A 1212 Carrier T R Download PDF datasheet for CDRH2D14NP-4R7NC.pdf |
|
API Delevan | Ind RF Chip Shielded 470uH 5% 790KHz 40Q-factor Ferrite 91mA 1812 T R Download PDF datasheet for S1812R-474JTR7.pdf |
|
Eaton | Ind High Current Power Shielded 1uH 20% 1MHz 2040Q-Factor 3.3A 1008 T R Download PDF datasheet for MPI2512V1-1R0-R.pdf |
|
Panasonic | Ind Choke Coil Shielded 10uH 20% 100KHz 950mA 1515 Embossed Carrier T R Download PDF datasheet for ELL4LG100MA.pdf |
|
TE Connectivity | Ind High Frequency Chip Unshielded Wirewound 180nH 5% 25MHz 45Q-Factor 620mA 1008 T R Download PDF datasheet for 36502CR18JTDG.pdf |
|
Panasonic | Ind Power Choke Coil 360nH 20% 100KHz 24A T R Download PDF datasheet for ETQP4LR36WFC.pdf |
|
Bourns | Ind Power Semi-Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 1.2A 2020 T R Download PDF datasheet for SRN5020-150M.pdf |