| Part Number | ELL6UH330M |
|---|---|
| Manufacturer | Panasonic |
| Quantity in stock | 171640 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Ind Choke Coil Shielded 33uH 20% 100KHz 1.1A Embossed Carrier T R |
| Category | Inductor |
| Family | Inductor Surface Mount |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | ELL6UH330M |
| Datasheet download |
| Part Number | ELL6UH330M |
|---|---|
| Product Dimensions | 6.9 x 6.5 x 5 mm |
| Package/Case | 6.9 X 6.5 X 5 |
| Max Processing Temp | 260 |
| Tolerance | 20 % |
| Test Frequency | 100 kHz |
| Protection Style | Shielded |
| Lead Finish | Tin |
| Product Depth | 6.5 mm |
| Product Height | 5 mm |
| Product Length | 6.9 mm |
| Replacement Part Number | PART-ELL6UH330M |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
NIC Components | Ind Chip Bead 120Ohm 25% 100MHz Ferrite 500mA 1812 T R Download PDF datasheet for NCB1812D121TR050F.pdf |
|
Bourns | Ind Power Semi-Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 3A T R Download PDF datasheet for SRN6045-4R7Y.pdf |
|
Sumida | Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 3.3A 2020 Carrier T R Download PDF datasheet for CDPH4D19FNP-4R7MC.pdf |
|
Sumida | Ind Power Shielded Wirewound 10uH 30% 100KHz Ferrite 1.7A Carrier T R Download PDF datasheet for CDRH6D28NP-100NC.pdf |
|
Eaton | Ind Power 120nH 10% 100KHz Ferrite 74A T R Download PDF datasheet for FP1008R2-R120-R.pdf |
|
Murata Manufacturing | Ind General Purpose Chip Unshielded Wirewound 220uH 10% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 110mA 1812 Embossed T R Download PDF datasheet for LQH43MN221K03L.pdf |
|
TAIYO YUDEN | Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 1.04A 1212 T R Download PDF datasheet for NR3015T4R7M.pdf |
|
Sumida | FIXED IND., 4UH, 20%, 4.5MOHM, 7.2A - |
|
Murata Manufacturing | Ind Chip Bead 220 Ohm 25% 100MHz Ferrite 2.2A 0603 Paper T R Download PDF datasheet for BLM18KG221SN1D.pdf |
|
TE Connectivity | Ind High Frequency Chip Unshielded Wirewound 3.3nH 5% 250MHz 22Q-Factor 700mA 0603 T R Download PDF datasheet for 36501J3N3JTDG.pdf |