ERA3AED332V Panasonic
ERA3AED332V Images
Please contact us for more photos of ERA3AED332V
Part Number ERA3AED332V
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 0603 3.3K Ohm 0.5% 1 10W \u00b125ppm \u00b0C Molded SMD SMD Punched Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERA3AED332V
Datasheet download ERA3AED332V.pdf
Request Quotation for ERA3AED332V
ERA3AED332V Specifications
Part Number ERA3AED332V
Tolerance 0.5 %
Lead Finish Tin
Operating Temperature -55 to 155 °C
Resistance Value 3.3 kOhm
Rad Hard No
Max Processing Temp 260
Temperature Coefficient ±25 ppm/°C
Product Dimensions 1.6 x 0.8 x 0.45 mm
Case Style Molded
Product Depth 0.8 mm
Product Height 0.45 mm
Product Length 1.6 mm