ERJ-C1CFR12U Panasonic
ERJ-C1CFR12U Images
Please contact us for more photos of ERJ-C1CFR12U
Part Number ERJ-C1CFR12U
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES THKFLM WIDE TERM 2010 0.12 OHM 1% SMD
Category Resistor
Family Resistor Fixed Single-Surface Mount
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJ-C1CFR12U
Datasheet download ERJ-C1CFR12U.pdf
Request Quotation for ERJ-C1CFR12U
ERJ-C1CFR12U Specifications
Part Number ERJ-C1CFR12U
Lead Finish Tin (Sn)
Replacement Part Number PART-ERJ-C1CFR12U
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for ERJ-C1CFR12U
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
TE Connectivity
Res Thick Film 0603 28.7K Ohm 1% 1 10W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD SMD