ERJ-M1WSF10MU Panasonic
ERJ-M1WSF10MU Images
Please contact us for more photos of ERJ-M1WSF10MU
Part Number ERJ-M1WSF10MU
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 2512 0.01 Ohm 1% 1W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD SMD Embossed Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJ-M1WSF10MU
Datasheet download ERJ-M1WSF10MU.pdf
Request Quotation for ERJ-M1WSF10MU
ERJ-M1WSF10MU Specifications
Part Number ERJ-M1WSF10MU
Resistance Value 10 MOhm
Case Style Molded
Case Size 2512
Operating Temperature -55 to 170 °C
Power Rating 1 W
Mounting Surface Mount
Product Dimensions 6.4 x 3.2 x 0.8 mm
Lead Finish Tin
Tolerance 1 %
Temperature Coefficient ±100 ppm/°C
Product Depth 3.2 mm
Product Height 0.8 mm
Product Length 6.4 mm