ERJ-T14J330U Panasonic
ERJ-T14J330U Images
Please contact us for more photos of ERJ-T14J330U
Part Number ERJ-T14J330U
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 1210 33 Ohm 5% 1 2W \u00b1200ppm \u00b0C Molded SMD SMD Embossed Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJ-T14J330U
Datasheet download -
Request Quotation for ERJ-T14J330U
ERJ-T14J330U Specifications
Part Number ERJ-T14J330U
Power Rating 0.5 W
Temperature Coefficient ±200 ppm/°C
Tolerance 5 %
Rad Hard No
Case Size 1210
Mounting Surface Mount
Operating Temperature -55 to 155 °C
Lead Finish Tin
Resistance Value 33 Ohm
Product Dimensions 3.2 x 2.5 x 0.6 mm
Product Depth 2.5 mm
Product Height 0.6 mm
Product Length 3.2 mm