ERJ-XGN0R00Y Panasonic
ERJ-XGN0R00Y Images
Please contact us for more photos of ERJ-XGN0R00Y
Part Number ERJ-XGN0R00Y
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 01005 0 Ohm Molded SMD SMD Pressed Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJ-XGN0R00Y
Datasheet download ERJ-XGN0R00Y.pdf
Request Quotation for ERJ-XGN0R00Y
ERJ-XGN0R00Y Specifications
Part Number ERJ-XGN0R00Y
Mounting Surface Mount
Resistance Value 0 Ohm
Case Size 01005
Lead Finish Tin
Operating Temperature -55 to 125 °C
Product Dimensions 0.4 x 0.2 x 0.13 mm
Product Depth 0.2 mm
Product Height 0.13 mm
Product Length 0.4 mm