ERJ12ZQJR22U Panasonic
ERJ12ZQJR22U Images
Please contact us for more photos of ERJ12ZQJR22U
Part Number ERJ12ZQJR22U
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 2010 0.22 Ohm 5% 3 4W -100ppm \u00b0C to 600ppm \u00b0C Molded SMD SMD Embossed Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJ12ZQJR22U
Datasheet download ERJ12ZQJR22U.pdf
Request Quotation for ERJ12ZQJR22U
ERJ12ZQJR22U Specifications
Part Number ERJ12ZQJR22U
Temperature Coefficient -100 to 600 ppm/°C
Mounting Surface Mount
Resistance Value 220 MOhm
Operating Temperature -55 to 155 °C
Lead Finish Tin
Power Rating 0.75 W
Product Dimensions 5 x 2.5 x 0.6 mm
Max Processing Temp 260
Tolerance 5 %
Case Size 2010
Product Depth 2.5 mm
Product Height 0.6 mm
Product Length 5 mm