ERJ3GEYJ133V Panasonic
ERJ3GEYJ133V Images
Please contact us for more photos of ERJ3GEYJ133V
Part Number ERJ3GEYJ133V
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0603 13K Ohm 5% 1 10W \u00b1200ppm \u00b0C Molded SMD Punched Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJ3GEYJ133V
Datasheet download ERJ3GEYJ133V.pdf
Request Quotation for ERJ3GEYJ133V
ERJ3GEYJ133V Specifications
Part Number ERJ3GEYJ133V
Case Style Molded
Product Dimensions 1.6 x 0.8 x 0.45 mm
Temperature Coefficient ±200 ppm/°C
Rad Hard No
Type Thick Film
Tolerance 5 %
Max Processing Temp 260
Mounting Surface Mount
Power Rating 0.1 W
Resistance Value 13 kOhm
Case Size 0603
Operating Temperature -55 to 155 °C
Lead Finish Tin
Package Type SMD
Product Depth 0.8 mm
Product Height 0.45 mm
Product Length 1.6 mm