ERJ3GEYJ225V Panasonic
ERJ3GEYJ225V Images
Please contact us for more photos of ERJ3GEYJ225V
Part Number ERJ3GEYJ225V
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0603 2.2M Ohm 5% 1 10W -400ppm \u00b0C to 150ppm \u00b0C Molded SMD SMD Punched Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJ3GEYJ225V
Datasheet download ERJ3GEYJ225V.pdf
Request Quotation for ERJ3GEYJ225V
ERJ3GEYJ225V Specifications
Part Number ERJ3GEYJ225V
Case Style Molded
Resistance Value 2.2 MOhm
Product Dimensions 1.6 x 0.8 x 0.45 mm
Rad Hard No
Tolerance 5 %
Max Processing Temp 260
Mounting Surface Mount
Temperature Coefficient -400 to 150 ppm/°C
Case Size 0603
Power Rating 0.1 W
Lead Finish Tin
Operating Temperature -55 to 155 °C
Product Depth 0.8 mm
Product Height 0.45 mm
Product Length 1.6 mm