ERJ6BQFR22V Panasonic
ERJ6BQFR22V Images
Please contact us for more photos of ERJ6BQFR22V
Part Number ERJ6BQFR22V
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0805 0.22 Ohm 1% 1 3W \u00b1250ppm \u00b0C Molded SMD SMD Punched Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJ6BQFR22V
Datasheet download ERJ6BQFR22V.pdf
Request Quotation for ERJ6BQFR22V
ERJ6BQFR22V Specifications
Part Number ERJ6BQFR22V
Power Rating 0.33 W
Product Dimensions 2 x 1.25 x 0.6 mm
Rad Hard No
Temperature Coefficient ±250 ppm/°C
Resistance Value 220 MOhm
Operating Temperature -55 to 125 °C
Lead Finish Tin
Tolerance 1 %
Product Depth 1.25 mm
Product Height 0.6 mm
Product Length 2 mm