ERJ8ENF1504V Panasonic
ERJ8ENF1504V Images
Please contact us for more photos of ERJ8ENF1504V
Part Number ERJ8ENF1504V
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 1206 1.5M Ohm 1% 1 4W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD SMD Punched Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJ8ENF1504V
Datasheet download ERJ8ENF1504V.pdf
Request Quotation for ERJ8ENF1504V
ERJ8ENF1504V Specifications
Part Number ERJ8ENF1504V
Case Size 1206
Resistance Value 1.5 MOhm
Mounting Surface Mount
Product Dimensions 3.2 x 1.6 x 0.6 mm
Operating Temperature -55 to 155 °C
Lead Finish Tin
Tolerance 1 %
Temperature Coefficient ±100 ppm/°C
Product Depth 1.6 mm
Product Height 0.6 mm
Product Length 3.2 mm