ERJ8GEYJ223V Panasonic
ERJ8GEYJ223V Images
Please contact us for more photos of ERJ8GEYJ223V
Part Number ERJ8GEYJ223V
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 1206 22K Ohm 5% 1 4W \u00b1200ppm \u00b0C Molded SMD SMD Punched Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJ8GEYJ223V
Datasheet download ERJ8GEYJ223V.pdf
Request Quotation for ERJ8GEYJ223V
ERJ8GEYJ223V Specifications
Part Number ERJ8GEYJ223V
Max Processing Temp 260
Temperature Coefficient ±200 ppm/°C
Rad Hard No
Type Thick Film
Tolerance 5 %
Mounting Surface Mount
Product Dimensions 3.2 x 1.6 x 0.6 mm
Resistance Value 22 kOhm
Lead Finish Tin
Operating Temperature -55 to 155 °C
Package Type SMD
Product Depth 1.6 mm
Product Height 0.6 mm
Product Length 3.2 mm