ERJS06F4322V Panasonic
ERJS06F4322V Images
Please contact us for more photos of ERJS06F4322V
Part Number ERJS06F4322V
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0805 43.2K Ohm 1% 1 8W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD SMD Punched Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJS06F4322V
Datasheet download ERJS06F4322V.pdf
Request Quotation for ERJS06F4322V
ERJS06F4322V Specifications
Part Number ERJS06F4322V
Lead Finish Tin
Power Rating 0.125 W
Case Style Molded
Tolerance 1 %
Product Dimensions 2 x 1.25 x 0.6 mm
Operating Temperature -55 to 155 °C
Temperature Coefficient ±100 ppm/°C
Case Size 0805
Max Processing Temp 260
Resistance Value 43.2 kOhm
Product Depth 1.25 mm
Product Height 0.6 mm
Product Length 2 mm