ERJT08J334V Panasonic
ERJT08J334V Images
Please contact us for more photos of ERJT08J334V
Part Number ERJT08J334V
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 1206 330K Ohm 5% 1 3W \u00b1200ppm \u00b0C Molded SMD SMD Punched Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJT08J334V
Datasheet download ERJT08J334V.pdf
Request Quotation for ERJT08J334V
ERJT08J334V Specifications
Part Number ERJT08J334V
Case Style Molded
Operating Temperature -55 to 155 °C
Mounting Surface Mount
Power Rating 0.33 W
Max Processing Temp 260
Product Dimensions 3.2 x 1.6 x 0.6 mm
Resistance Value 330 kOhm
Temperature Coefficient ±200 ppm/°C
Tolerance 5 %
Case Size 1206
Product Depth 1.6 mm
Product Height 0.6 mm
Product Length 3.2 mm