| Part Number | NB3N5573DTR2G |
|---|---|
| Manufacturer | ON Semiconductor |
| Quantity in stock | 287130 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PLL Clock Generator Single 16-Pin TSSOP T R |
| Category | RF & Microwave |
| Family | RF ICs |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | NB3N5573DTR2G |
| Datasheet download |
| Part Number | NB3N5573DTR2G |
|---|---|
| Output Frequency Range | 25 to 200 MHz |
| Pin Count | 16 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Lead Finish | Gold |
| Rad Hard | No |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Mounting | Surface Mount |
| Max Processing Temp | 260|265 |
| Supplier Package | TSSOP |
| Screening Level | Industrial |
| Type | PLL Clock Generator |
| MSL Level | 1 |
| Minimum Input Frequency | 25 MHz |
| Product Dimensions | 5.1 x 4.5 x 1.05 mm |
| Package | 16TSSOP |
| Replacement Part Number | PART-NB3N5573DTR2G |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
QORVO | CARRIER AGGREGATION ANTENNA SW MODULE - |
|
Texas Instruments | PLL RF Synthesizer Single 20MHz to 5500MHz 40-Pin VQFN T R Download PDF datasheet for LMX2582RHAT.pdf |
|
Silicon Labs | PLL Clock Multiplier Attenuator Single 0.001MHz to 350MHz 64-Pin QFN T R Download PDF datasheet for SI5345D-A-GMR.pdf |
|
ON Semiconductor | Prescaler 3.3V 5V 2 4 8 1100MHz 8-Pin DFN EP T R Download PDF datasheet for MC12093MNR4G.pdf |
|
Texas Instruments | PLL Frequency Synthesizer Single 20MHz to 5500MHz 40-Pin WQFN T R Download PDF datasheet for LMX2582RHAR.pdf |
|
Diodes Incorporated | 2-OUTPUT FIBRE CHANNEL LVPECL SYNTHESIZE Download PDF datasheet for PI6LC48P02LIEX.pdf |
|
Anaren | Hybrid Coupler 811MHz to 1000MHz 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for XC0900A-03SR.pdf |
|
Integrated Device Technology | Jitter Attenuator & Femtoclock\u00ae Multiplier Download PDF datasheet for 8V89308ANLGI.pdf |
|
Pulse | WWAN LTE GPS AUX ANTENNA (JPN) - |
|
Anaren | COUPLER .2300-2700MHZ ,5.5DB Download PDF datasheet for DC2327J5005AHF.pdf |