| Part Number | SI5335D-B05826-GM |
|---|---|
| Manufacturer | Silicon Labs |
| Quantity in stock | 559480 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PLL Clock Generator Buffer Single 1MHz to 200MHz 24-Pin QFN Tray |
| Category | RF & Microwave |
| Family | RF ICs |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SI5335D-B05826-GM |
| Datasheet download |
| Part Number | SI5335D-B05826-GM |
|---|---|
| Type | PLL Clock Generator/Buffer |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Moisture Sensitivity Level | 2 |
| Lead Finish | Gold Over Nickel Palladium |
| Output Frequency Range | 1 to 200 MHz |
| Screening Level | Industrial |
| Supplier Package | QFN |
| Operating Supply Voltage | 1.8|2.5|3.3 V |
| Rad Hard | No |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Package Dimensions | 4 x 4 x 0.83 mm |
| Maximum Processing Temperature | 260 °C |
| Pin Count | 24 |
| Maximum Input Frequency | 350 MHz |
| Mounting | Surface Mount |
| Minimum Input Frequency | 10 MHz |
| Package | 24QFN |
| Replacement Part Number | PART-SI5335D-B05826-GM |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Johanson Technology | Antenna Chip -3dBi 2500MHz 2-Pin SMD T R Download PDF datasheet for 2450AT07A0100T.pdf |
|
TDK | SIEB66457G 400X187 E-CORE 32 6 20 - |
|
Integrated Device Technology | Signal Repeater Download PDF datasheet for 89HP0602QZBNLGI.pdf |
|
Johanson Technology | Antenna Ceramic -1dBi 2500MHz 2-Pin SMD T R Download PDF datasheet for 2450AT42A100E.pdf |
|
Pulse | Antenna Single Band 2dBi 2500MHz Cable Mount Download PDF datasheet for W3525B100.pdf |
|
Pulse | Ceramic -2dBi Gain 1575MHz 1606MHz Adhesive Download PDF datasheet for W3216.pdf |
|
Anaren | HYBRID COUPLER,3 DB, 90\u00c2\u00b0 Download PDF datasheet for X3C06A4-03S.pdf |
|
Silicon Labs | PLL Clock Multiplier Attenuator Single 2kHz to 1400MHz 36-Pin QFN T R Download PDF datasheet for SI5324E-C-GMR.pdf |
|
Integrated Device Technology | 4-output Differential Buffer for PCIe Gen2 Download PDF datasheet for 9DB403DGLF.pdf |
|
STMicroelectronics | Dynamic NFC RFID tag IC with 4-kBit EEPROM, I\u00b2C & GPO Open Drain, Fast Transfer Mode & Download PDF datasheet for ST25DV04K-IER6T3.pdf |