ESR10EZPF4021 ROHM
ESR10EZPF4021 Images
Please contact us for more photos of ESR10EZPF4021
Part Number ESR10EZPF4021
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0805 4.02KOhm 1% 2 5W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R