ESR18EZPF2R00 ROHM
ESR18EZPF2R00 Images
Please contact us for more photos of ESR18EZPF2R00
Part Number ESR18EZPF2R00
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES ANTI-SURGE 1206 2 OHM 1 3W 1% SMD