LTR18EZPJ243 ROHM
LTR18EZPJ243 Images
Please contact us for more photos of LTR18EZPJ243
Part Number LTR18EZPJ243
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES HIGH PWR 1206 24K OHM 1W 5% WIDE TERM SMD