LTR18EZPJ821 ROHM
LTR18EZPJ821 Images
Please contact us for more photos of LTR18EZPJ821
Part Number LTR18EZPJ821
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES HIGH PWR 1206 820 OHM 1W 5% WIDE TERM SMD