MCR10EZPF4642 ROHM
MCR10EZPF4642 Images
Please contact us for more photos of MCR10EZPF4642
Part Number MCR10EZPF4642
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES 0805 46.4K OHM 1 8W 1% SMD