MCR006YRTF5601 ROHM
MCR006YRTF5601 Images
Please contact us for more photos of MCR006YRTF5601
Part Number MCR006YRTF5601
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES 0201 5.6K OHM 1 20W 1% SMD