MCR006YZPF1502 ROHM
MCR006YZPF1502 Images
Please contact us for more photos of MCR006YZPF1502
Part Number MCR006YZPF1502
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES 0201 15K OHM 1 20W 1% SMD