MCR01MZPF6190 ROHM
MCR01MZPF6190 Images
Please contact us for more photos of MCR01MZPF6190
Part Number MCR01MZPF6190
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES RESIN BASED 0402 619 OHM 1 16W 1% SMD