MCR03ERTJ470 ROHM
MCR03ERTJ470 Images
Please contact us for more photos of MCR03ERTJ470
Part Number MCR03ERTJ470
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0603 47Ohm 5% 1 10W \u00b1200ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R