MCR03EZPJ820 ROHM
MCR03EZPJ820 Images
Please contact us for more photos of MCR03EZPJ820
Part Number MCR03EZPJ820
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES RESIN BASED 0603 82 OHM 1 10W 5% SMD