MCR100JZHFL2R00 ROHM
MCR100JZHFL2R00 Images
Please contact us for more photos of MCR100JZHFL2R00
Part Number MCR100JZHFL2R00
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES LOW RESISTANCE 2512 2 OHM 1W 1% SMD