MCR10EZHF1623 ROHM
MCR10EZHF1623 Images
Please contact us for more photos of MCR10EZHF1623
Part Number MCR10EZHF1623
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES 0805 162K OHM 1 8W 1% SMD