MCR10EZPJ751 ROHM
MCR10EZPJ751 Images
Please contact us for more photos of MCR10EZPJ751
Part Number MCR10EZPJ751
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES 0805 750 OHM 1 8W 5% SMD