MCR10FZPF1211 ROHM
MCR10FZPF1211 Images
Please contact us for more photos of MCR10FZPF1211
Part Number MCR10FZPF1211
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0805 1.21KOhm 1% 1 8W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R