MCR18EZPF1021 ROHM
MCR18EZPF1021 Images
Please contact us for more photos of MCR18EZPF1021
Part Number MCR18EZPF1021
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES RESIN BASED 1206 1.02K OHM 1 4W 1% SMD