MCR18FZPF21R5 ROHM
MCR18FZPF21R5 Images
Please contact us for more photos of MCR18FZPF21R5
Part Number MCR18FZPF21R5
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 1206 21.5Ohm 1% 1 4W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R