MCR25JZHFLR330 ROHM
MCR25JZHFLR330 Images
Please contact us for more photos of MCR25JZHFLR330
Part Number MCR25JZHFLR330
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES LOW RESISTANCE 1210 0.33 OHM 1 4W 1% SMD