MCR50JZHFLR180 ROHM
MCR50JZHFLR180 Images
Please contact us for more photos of MCR50JZHFLR180
Part Number MCR50JZHFLR180
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES LOW RESISTANCE 2010 0.18 OHM 1 2W 1% SMD