CL05B104KP5NNWD Samsung Electro-Mechanics
CL05B104KP5NNWD Images
Please contact us for more photos of CL05B104KP5NNWD
Part Number CL05B104KP5NNWD
Manufacturer Samsung Electro-Mechanics
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 0.1uF 10V X7R 10% SMD 0402 125\u00b0C T R