CL32A226KAJNNWE Samsung
CL32A226KAJNNWE Images
Please contact us for more photos of CL32A226KAJNNWE
Part Number CL32A226KAJNNWE
Manufacturer Samsung
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 22uF 25V X5R 10% SMD 1210 85\u00b0C Embossed Plastic T R
Category Capacitors
Family Capacitor Ceramic Multilayer
ROHS Compliant Yes
MSL Level CL32A226KAJNNWE
Datasheet download CL32A226KAJNNWE.pdf
Request Quotation for CL32A226KAJNNWE
CL32A226KAJNNWE Specifications
Part Number CL32A226KAJNNWE
Supplier Package 1210
Operating Temperature -55 to 85 °C
Termination Style Wraparound
Dielectric X5R
Pin Count 2
Package/Case 1210
Max Processing Temp 260
Voltage(DC) 25 V
Capacitance Value 22 uF
Case Style Ceramic Chip
Tolerance 10 %
Construction Flat
Rad Hard No
Case Size 1210
Mounting Surface Mount
Lead Finish Tin Over Nickel
Product Depth 2.5 mm
Product Height 2.5 mm
Product Length 3.2 mm