| Part Number | Q22FA1280015600 |
|---|---|
| Manufacturer | Seiko Instruments |
| Quantity in stock | 193000 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Crystal 25MHz 6pF 4-Pin SMD T R |
| Category | Logic & Timing IC |
| Family | Crystals |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | Q22FA1280015600 |
| Datasheet download |
| Part Number | Q22FA1280015600 |
|---|---|
| Package Dimensions | 2 x 1.6 x 0.5 mm |
| Load Capacitance | 6 pF |
| Frequency Aging | ±5(1st) ppm/Year |
| Lead Finish | Gold |
| Supplier Package | SMD |
| Rad Hard | No |
| Frequency Stability | ±30 ppm |
| Type | Crystal |
| Mounting | Surface Mount |
| Pin Count | 4 |
| Standard Frequency | 25 MHz |
| Frequency Tolerance | ±30 ppm |
| Mode of Oscillation | Fundamental |
| Package | 4SMD |
| Replacement Part Number | PART-Q22FA1280015600 |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Abracon | Crystal 0.032768MHz 12.5pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for ABS25-32.768KHZ-TR.pdf |
|
Fox | Crystal 25MHz 20pF 2-Pin HC 49SD T R Download PDF datasheet for FOXSDLF 250F-20 TR.pdf |
|
Abracon | Crystal 8MHz 18pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABM3B-8.000MHZ-B2-T.pdf |
|
Fox | Crystal 5MHz 2-Pin HC 49SD T R Download PDF datasheet for 278LF-5-11.pdf |
|
Abracon | Crystal 16MHz 10pF \u00b130ppm 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABM8G-16.000MHZ-4Y-T3.pdf |
|
Abracon | Crystal 25MHz 16pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABM11-25.000MHZ-16-R150-D-T.pdf |
|
Abracon | Crystal 26MHz 14pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABM8-26.000-14-D1G-T.pdf |
|
ECS International | CRYSTAL 4.0960MHZ 20PF SMD,CSM-7X-DN,100ppm,30ppm,20pF,150 Ohm,Fundamental,-40C ~ 85C,HC49 US,0.449\" L x 0.189\" W (11.40mm x 4.80mm),0.169\" (4.30mm) - |
|
Seiko Instruments | - - |
|
Seiko Instruments | - - |