| Part Number | Q3323LB41019200 |
|---|---|
| Manufacturer | Seiko Instruments |
| Quantity in stock | 650130 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Crystal Oscillator 5MHz 2.7 to 3.6V 15pF Max 4-Pin SOJ |
| Category | Logic & Timing IC |
| Family | SMD Crystal Oscillator |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | Q3323LB41019200 |
| Datasheet download |
| Part Number | Q3323LB41019200 |
|---|---|
| Operating Supply Voltage | 2.7 to 3.6 V |
| Load Capacitance | 15(Max) pF |
| Rad Hard | No |
| Standard Frequency | 5 MHz |
| Frequency Stability | ±100 ppm |
| Maximum Symmetry | 60 % |
| Package Dimensions | 5 x 2.8 x 1.2 mm |
| Mounting | Surface Mount |
| Type | SMD |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Output Level | CMOS |
| Frequency Aging | ±5(1st) ppm/Year |
| Pin Count | 4 |
| Category | SMD |
| Supplier Package | SOJ |
| Package | 4SOJ |
| Replacement Part Number | PART-Q3323LB41019200 |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Abracon | SMD Silicon Oscillator 50MHz \u00b150ppm 15pF 4-Pin QFN T R Download PDF datasheet for ASEMB-50.000MHZ-LC-T.pdf |
|
Silicon Labs | Crystal Oscillator 90.3168MHz 98.304MHz 3.3V 15pF 6-Pin SMD T R Download PDF datasheet for 533CA000626DGR.pdf |
|
TAI-SAW TECHNOLOGY | *X'TAL 12MHZ 20PF \u00b110PPM 4PIN SMT2.5*2.0 - |
|
TAI-SAW TECHNOLOGY | X'TAL 3.686KHZ - |
|
CTS | CTSCB3LV-3C-3M6864-T MISC,OSC,3M6864HZ,5 Download PDF datasheet for CB3LV-3C-3M6864-T.pdf |
|
Integrated Device Technology | Crystal Oscillator SMD XL Series HCMOS 5.0x3.2mm 3.3Vdc \u00b15% \u00b150 ppm 50.000MHz -20\u00b0C~+70\u00b0C Download PDF datasheet for XLH535050.000JS4X.pdf |
|
Diodes Incorporated | Crystal Oscillator 156.253906MHz 3.3V 6-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for WX7021A0156.253906.pdf |
|
AVX | Clock Oscillator 8MHz 1.8V 2.5V 3.3V 15pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for KC2520B8.00000C10E00.pdf |
|
Seiko Instruments | - - |
|
Abracon | TIGHT STABILITY INDUSTRIAL TEMP 3RD GEN. HIGH PERFORMANCE LO Download PDF datasheet for ASVMPC-10.000MHZ-Z-T.pdf |