X1G004501001500 Seiko Instruments
X1G004501001500 Images
Please contact us for more photos of X1G004501001500
Part Number X1G004501001500
Manufacturer Seiko Instruments
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description SG7050CCN 8.000000MHZ HJGA
Category Logic & Timing IC
Family SMD Crystal Oscillator
ROHS Compliant Yes
MSL Level X1G004501001500
Datasheet download X1G004501001500.pdf
Request Quotation for X1G004501001500
X1G004501001500 Specifications
Part Number X1G004501001500
Replacement Part Number PART-X1G004501001500
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for X1G004501001500
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
X1B000211000100
Seiko Instruments
Crystal 0.032768MHz 1.5 V to 5.5V 15pF 4-Pin SMD T R