CDR35BP153AFUSAJ Vishay
CDR35BP153AFUSAJ Images
Please contact us for more photos of CDR35BP153AFUSAJ
Part Number CDR35BP153AFUSAJ
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description VISCDR35BP153AFUSAJ CAP 15NF 1% 50V MIL-