CRCW0805453KFKEAC Vishay
CRCW0805453KFKEAC Images
Please contact us for more photos of CRCW0805453KFKEAC
Part Number CRCW0805453KFKEAC
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description VISCRCW0805453KFKEAC D12 CRCW0805-C 100
ROHS Compliant Yes
MSL Level CRCW0805453KFKEAC
Datasheet download CRCW0805453KFKEAC.pdf
Request Quotation for CRCW0805453KFKEAC
CRCW0805453KFKEAC Specifications
Part Number CRCW0805453KFKEAC
Tolerance 1 %
Lead Free Yes
Temperature Coefficient ±100 ppm/°C
Operating Temperature -55 to 155 °C
Mounting Surface Mount
Packaging Paper Tape and Reel
Family D/CRCW e3
Case Size 0805
Green No
Type Thick Film
Rad Hard No
Case Style Molded
Termination Style Wraparound
Resistance Value 453 kOhm
Product Depth 1.25 mm
Product Height 0.45 mm
Product Length 2 mm