CRCW121022R0JNEA Vishay
CRCW121022R0JNEA Images
Please contact us for more photos of CRCW121022R0JNEA
Part Number CRCW121022R0JNEA
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 1210 22 Ohm 5% 1 2W \u00b1200ppm \u00b0C Molded SMD SMD Paper T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level CRCW121022R0JNEA
Datasheet download CRCW121022R0JNEA.pdf
Request Quotation for CRCW121022R0JNEA
CRCW121022R0JNEA Specifications
Part Number CRCW121022R0JNEA
MSL Level 1
Mounting Surface Mount
Lead Finish Tin
Operating Temperature -55 to 155 °C
Product Dimensions 3.2 x 2.5 x 0.55 mm
Tolerance 5 %
Max Processing Temp 260
Temperature Coefficient ±200 ppm/°C
Rad Hard No
Case Size 1210
Case Style Molded
Resistance Value 22 Ohm
Product Depth 2.5 mm
Product Height 0.55 mm
Product Length 3.2 mm