IHLP2525CZER2R2MA1 Vishay
IHLP2525CZER2R2MA1 Images
Please contact us for more photos of IHLP2525CZER2R2MA1
Part Number IHLP2525CZER2R2MA1
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description VISIHLP2525CZER2R2MA1
Category Inductor
Family Inductor Surface Mount
ROHS Compliant Yes
MSL Level IHLP2525CZER2R2MA1
Datasheet download IHLP2525CZER2R2MA1.pdf
Request Quotation for IHLP2525CZER2R2MA1
IHLP2525CZER2R2MA1 Specifications
Part Number IHLP2525CZER2R2MA1
Replacement Part Number PART-IHLP2525CZER2R2MA1
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for IHLP2525CZER2R2MA1
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
SRN8040-2R2Y
Bourns
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 6.3A T R