MCU08050C4999FP500 Vishay
MCU08050C4999FP500 Images
Please contact us for more photos of MCU08050C4999FP500
Part Number MCU08050C4999FP500
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 0805 49.9 Ohm 1% 1 8W \u00b150ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R