MMA02040C7323FB300 Vishay
MMA02040C7323FB300 Images
Please contact us for more photos of MMA02040C7323FB300
Part Number MMA02040C7323FB300
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 1406 732K Ohm 1% 1 4W \u00b150ppm \u00b0C Conformal SMD Melf Blister T R