MMU01020C3301FB300 Vishay
MMU01020C3301FB300 Images
Please contact us for more photos of MMU01020C3301FB300
Part Number MMU01020C3301FB300
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 0102(0805) 3.3K Ohm 1% 1 5W \u00b150ppm \u00b0C Conformal Melf SMD Blister T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level MMU01020C3301FB300
Datasheet download MMU01020C3301FB300.pdf
Request Quotation for MMU01020C3301FB300
MMU01020C3301FB300 Specifications
Part Number MMU01020C3301FB300
Mounting Surface Mount
Power Rating 0.2 W
Tolerance 1 %
Resistance Value 3.3 kOhm
Operating Temperature -55 to 125 °C
Temperature Coefficient ±50 ppm/°C
Lead Finish Tin
Product Dimensions 2.2 mm
Case Size 0102(0805)
Case Style Conformal
Product Diameter 1.1 mm
Product Length 2.2 mm