TNPW060334K8BEEN Vishay
TNPW060334K8BEEN Images
Please contact us for more photos of TNPW060334K8BEEN
Part Number TNPW060334K8BEEN
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 0603 34.8K Ohm 0.1% 1 10W \u00b125ppm \u00b0C Molded SMD SMD Paper T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level TNPW060334K8BEEN
Datasheet download TNPW060334K8BEEN.pdf
Request Quotation for TNPW060334K8BEEN
TNPW060334K8BEEN Specifications
Part Number TNPW060334K8BEEN
Product Dimensions 1.6 x 0.85 x 0.45 mm
Military Standard
Failure Rate
Tolerance 0.1 %
Case Style Molded
Temperature Coefficient ±25 ppm/°C
Mounting Surface Mount
Resistance Value 34.8 kOhm
Case Size 0603
Type Thin Film
Package Type SMD
Operating Temperature -55 to 125 °C
Lead Finish Tin
Product Depth 0.85 mm
Product Height 0.45 mm
Product Length 1.6 mm