ABLS-4.9152MHZ-L4Q-T Abracon
ABLS-4.9152MHZ-L4Q-T Images
Please contact us for more photos of ABLS-4.9152MHZ-L4Q-T
Part Number ABLS-4.9152MHZ-L4Q-T
Manufacturer Abracon
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Crystal 4.9152MHz 18pF 2-Pin HC-49 US T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ABLS-4.9152MHZ-L4Q-T
Datasheet download ABLS-4.9152MHZ-L4Q-T.pdf
Request Quotation for ABLS-4.9152MHZ-L4Q-T
ABLS-4.9152MHZ-L4Q-T Specifications
Frequency Stability ±30
Supplier Package HC-49/US
Mounting Surface Mount
Mode of Oscillation Fundamental
Frequency Tolerance
Frequency Aging ±5(1st)
Standard Frequency 4.9152 MHz
Load Capacitance 18
Max Processing Temp 260
Product Dimensions 11.4 x 4.7 mm
Series Resistance 180 Ohm